Gatis Eglītis par aktuālo labklājības nozarē. 3.Epizode

Savā videožurnālā stāstu par labklājības jomas aktualitātēm, savām darba gaitām un atbildu uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem.

3. epizodē aplūkoju tādus tematus kā: tēvu diena, tostarp sabiedrības izpratne par tēva lomu bērna audzināšanā, pieminot tādu nevalstisko organizāciju kā http://www.tēvi.lv un http://www.mammamuntetiem.lv radītu pozitīvo ieguldījumu šī jautājuma aktualizēšanā; notikusī sociālā darba jomas konference “Cilvēks. Ģimene. Kopiena”, uzsverot administratīvi teritoriālās reformas radītos izaicinājumus sociālo dienestu un bāriņtiesu darbībā, kam nepieciešams rast risinājumu; kā arī piedaloties ekonomikas forumā Polijā ar citu valstu līderiem tika veikta pieredzes apmaiņa par to kā efektīvāk atbalstīt ģimenes ar bērniem.

Tāpat šīs epizodes ietvaros sniedzu atbildi uz vairākkārt izskanējušo jautājumu: “Ko nozīmē darbs valdībā un darbs kā ministram?”

Videoieraksta noslēgumā vēlos vērst uzmanību tam, ka 1. oktobrī tiek atzīmēta Starptautiskā senioru diena, aicinot visus padomāt, kā labāk iepriecināt sev tuvos seniorus šajā dienā!

Leave a Reply