Kāpēc balsot par Gati Eglīti?

KĀPĒC BALSOT PAR GATI EGLĪTI?

Gan ikdienā, gan jo īpaši pirmsvēlēšanu laikā politiķis cenšas pievērst sev uzmanību, demonstrējot padarītos darbus un ieskicējot nākotnes plānus. Tā tas notiek jebkurā pasaules valstī, kurā valda demokrātiska vēlēšanu sistēma.

Es esmu vienkāršs cilvēks, kuram interesē politika kā tāda. Man patīk redzēt to, kā top lēmumi, kādus pārrunu un birokrātiskos koridorus reizēm ir jāiziet, lai kādu ieceri īstenotu dzīvē. Man patīk būt šī procesa būtiskai sastāvdaļai. Jāatzīst, ka tas nav viegls darbs. Vēl jo vairāk – tas nav darbs, kurš sabiedrības acīs būtu augsti godājams un tiktu cildināts. Piekritīsiet, tā garoziņa kopumā šai maizei ir stipri cieta.

Tomēr jau kopš 2016. gada esmu politiskajā sistēmā un, redzot, ka spēju būt vērtīgs pienesums un patiešām varu uzlabot cilvēkiem dzīvi Latvijā, rodu gan gandarījuma sajūtu par paveikto, gan enerģiju turpināt darboties.

Balsojot par mani, jūs nododat savu balsi godīgam un darbspējīgam cilvēkam ar vērā ņemamu pieredzi Eiropas institūcijās un Latvijas valsts pārvaldē. Manis īstenotā politika ir vērsta uz sakārtotu biznesa vidi, cilvēcīgiem darba apstākļiem, izaugsmes iespēju katram – neatkarīgi no vecuma, veselības stāvokļa un citiem aspektiem.

KĀPĒC ATBALSTĪT KONSERVATĪVOS?

Konservatīvo partija (agrāk “Jaunā konservatīvā partija”) vieno cilvēkus, kuri atbalsta konservatīvo ideoloģiju. Tā balstās uz tradīcijām un pārbaudītām vērtībām un tajā pašā laikā raugās ar progresīvu skatu, orientējoties uz attīstību.

Partijas politiķi stingri iestājas par ģeopolitisko piederību Rietumiem, par Latviju kā labklājības valsti, kurā tiek godāta un cienīta ģimene kā vērtība un kurā valda demokrātija un tiesiskums.

Vairāk par partiju Konservatīvie un tās izvirzītajiem mērķiem darbam 14. Saeimā vari uzzināt spiežot uz attēla zem šīs rindkopas vai izmantojot hipersaiti: https://konservativie.lv/2022/07/21/konservativie-nodrosinas-ka-latvija-10-gados-ieklus-10-eiropas-attistitako-valstu-saime/ 

Ko esmu paveicis?

Lai arī labklājības ministra amatā esmu aizvadījis mazliet vairāk kā gadu, man izdevies panākt pozitīvu virzību vairākos ar sabiedrības labklājības vairošanu saistītos jautājumos:

Pirmkārt, laikus reaģējot uz komunālo rēķinu un pārtikas cenu kāpumu, panācu ātrāku pensiju indeksāciju. Ja katru gadu pensiju indeksācija notika oktobrī, tad 2022. gadā valsts pensiju apmēru pārskatīja 1. augustā, kā arī pensiju pārskatīšanā piemērots pēdējos gados augstākais koeficients – 1,2287 jeb 22,8%.

Otrkārt, izdevies pilnībā īstenot Konservatīvo partijas izvirzīto plānu 3 x 500. No 2022. gada 1. jūnija minimālā darba alga, neapliekamais minimums darba algai un pensijai sastāda – 500 EUR, kā rezultātā vairāk naudas paliek iedzīvotāju maciņos.

Treškārt, īstenota vērienīgākā ģimenes valsts pabalsta reforma, ievērojami palielinot atbalstu ģimenēm ar bērniem. No šī gada 1. janvāra pabalsts par vienu bērnu ir 25 EUR, diviem bērniem – 100 EUR, trīs bērniem – 225 EUR, četriem un vairāk bērniem – 400+ EUR.

Tāpat, esam sakārtojuši procesu bērnu adopcijai uz ārvalstīm, nosakot stingrāku bērnu pēcadopcijas uzraudzību, kā arī adopcija uz ārvalstīm ir atļauta tikai gadījumos, kad bērnam nav iespējams atrast ģimenisku un drošu vidi Latvijā.

Partijai Konservatīvie šo 4 gadu laikā izdevies panākt virkni izmaņu, ar kurām varat iepazīties Konservatīvo mājaslapā, sekojot šai hipersaitei: https://konservativie.lv/paveiktais/ 

14. Saeimas vēlēšanas

notiks 2022. gada 1. oktobrī 

Dalība vēlēšanās ir Tava iespēja ietekmēt Latvijas nākotni. Pievieno 14. Saeimas vēlēšanu datumu savam kalendāram, lai neaizmirstu veikt savu izvēli.

Vēlies iegūt papildus informāciju par Gati Eglīti un partiju Konservatīvie?

Droši atstāj savu e-pasta adresi un saņem informāciju par mani un partiju Konservatīvie, mūsu veikumu valdībā un Saeimā, kā arī turpmākajām iecerēm. Lieki netraucēsim, tās būs vien dažas e-pasta vēstules.